Advantix Orta Irk Köpek Kene ve Pire Damlası 10-25 Kg - 2,5 ml 4 Tüp Mevcuttur Skt 01.2024

250.00 TL
Ürün Detayları:
Orta Irk Köpek Kene ve Pire Damlası 10-25 Kg - 2,5 ml 4 Tüp Mevcuttur Skt 01.2024 için satıcı açıklaması
 
 
 
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Marka
Diğer
 
Ürün Tipi
Medikal Ürünler
 
Durum
Sıfır
 
Menşei
Diğer
 
 
Kene ve Pire Damlası 10-25 Kg - 2,5 ml 1 Kutu Mevcuttur Skt 01.2024 için satıcı açıklaması
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Marka  Diğer
Ürün Tipi  Medikal Ürünler
Durum  Sıfır
Menşei  Türkiye
köpeğinizi keneler, pire, sivrisinekler, kum sinekleri, kararlı sinekler ve bitler gibi çok çeşitli tahriş edici parazitlerden korumanın kolay ve etkili bir yoludur. Sadece 4 haftada bir yerinde tedavi uygularsınız. Daha sonra, köpeğinizi ısırmadan veya tutturmadan önce keneleri, sivrisinekleri, kum sineklerini ve kararlı sinekleri durdurmakla kalmaz, aynı zamanda köpeğinizin cildine veya kürküne temas ettikçe pire, keneler ve bitleri de öldürürler. Köpeğini ısır. Böylece, köpeğinizi parazit ısırıklarının rahatsızlığından koruduğunuz ve parazitlerin taşıyabileceği tehlikeli hastalıkları bulaşma riskini azalttığınız için huzurunuz var. Advantix nasıl çalışır Advantix uygulandıktan sonra, köpeğinizin saç ve cildinin tüm yüzey alanına hızla yayılır. advantix® iter ve öldürür: Keneler, Advantix ile tedavi edilen bir köpekle temas eder etmez itilir: Advantix® bunu ayaklarının ince sinir uçlarını ('sıcak ayak etkisi' olarak adlandırılır) aşırı heyecanlandırarak yapar, böylece köpeğinizi daha önce terk ederler ısırma ve ekleme şansı var. Bununla birlikte, bu kısa temas daha sonra onları öldürmek için yeterlidir. Kum sinekleri, sivrisinekler ve ısırma sinekleri de köpeğinizi ısırmaktan püskürtür. Pireler ve bitler, köpeğinizin cildi veya kürkü ile temas ederek öldürülür - köpeğinizi ısırmaya bile gerek kalmadan. Parazitler ısırmaz veya yapışmazsa taşıyabilecekleri hastalıkları bulaştıramazlar. * Bununla birlikte, bu kısa temas daha sonra onları öldürmek için yeterlidir. Kum sinekleri, sivrisinekler ve ısırma sinekleri de köpeğinizi ısırmaktan püskürtür. Pireler ve bitler, köpeğinizin cildi veya kürkü ile temas ederek öldürülür - köpeğinizi ısırmaya bile gerek kalmadan. Parazitler ısırmaz veya yapışmazsa taşıyabilecekleri hastalıkları bulaştıramazlar. * Bununla birlikte, bu kısa temas daha sonra onları öldürmek için yeterlidir. Kum sinekleri, sivrisinekler ve ısırma sinekleri de köpeğinizi ısırmaktan püskürtür. Pireler ve bitler, köpeğinizin cildi veya kürkü ile temas ederek öldürülür - köpeğinizi ısırmaya bile gerek kalmadan. Parazitler ısırmaz veya yapışmazsa taşıyabilecekleri hastalıkları bulaştıramazlar.
Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
4+7=?
Advantix Orta Irk Köpek Kene ve Pire Damlası 10-25 Kg - 2,5 ml 4 Tüp Mevcuttur Skt 01.2024