Seresto Kediler için Tasma 8 Ay Koruma - Skt 07.2025 - Seri No KV02LUS-01

500.00 TL
Ürün Detayları:

Seresto® yaka malzeme ve etkili olduğu bilinen aktif maddelerin yenilikçi kombinasyonu etkili sayesinde, pire karşı sürekli koruma 8 aya kadar sunar ve köpekler ve kediler üzerinde keneler.

 

pire ve kenelere karşı aklın korunması ve barış Sekiz ay

 

 

 

Faydaları:

Pireler ve keneler köpek için son derece rahatsız edici olabilir. Onlar kanı ile beslenirler ve ağrılı olabilir sokması üreten parazitlerdir. onlar bulaşmış Ayrıca, eğer, onlar ciddi hastalıklara iletebilir. Seresto® ile kolayca bu önleyebilirsiniz.

 

pire öldürür. Ve öldürür ve kenelerin iter. Bu 8 aya kadar sürer. büyüklükleri ve düzenli yaka ile birlikte koyabilirsiniz ne olursa olsun köpek, uyuyor. O bağımlısı olup olmadığını köpek salan bir emniyet bırakma mekanizması vardır. Bu kontrollü bir mola noktası vardır. güvenlik açma mekanizması yeterli değilse devreye girer ikinci seviye. Bu malzeme ve artış işlevselliği yenilikçi bir kombinasyonu ile yapılır. Bu çözücü ve aktif bileşenlerin kontrollü düşük doz sağlar. Bu köpek, aile ve çevre için güvenli

Ek olarak:

paketi Seresto® kullanmak şu an için aktif maddeler korur ve ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeren bir broşür içerir ve kabin% 100 geri dönüşümlüdür.

 

Bu yere rahat ve kolaydır:

Seresto® kutusunun içine torba çıkarılan ve halen köpek boynuna inside.Place bunun uygun herhangi bir pürüzlü kenarları kaldırmak ve buckle.I aracılığıyla sonunu geçirmek için collar.Be emin unwound bir boşluk bırakarak set yaka ve köpek boynu arasında iki parmak. o kafa patlak verebileceğini, çünkü, çok gevşek yaka bırakmamaya çalışın. Ve periyodik yavrusu olarak grows.Having, optimum boşluğu kazanmış sadece 2 cm kolye bırakarak aşırı kesilmiş ayarlamak unutmayın. Ve bitti!

 

Nasıl çalışır:

Seresto® "polimer matrisi" ve etkili olduğu bilinen aktif maddeler olarak bilinen malzemeler yeni bir kombinasyonunu kullanır.

 

Sürekli bir koruma sağlayan, 8 aydır, bu aktif bileşenlerin yeterli ve sürekli bir doz, güvenli ve kontrollü salınımını sağlar.

 

Nasıl çalışır:

 

Ürün uygulanana kadar aktif maddeler yaka polimer matrisi içinde korunur.

Bir kez serbest Deri ve kedi saç yağ katmanı üzerinden difüze bu aktif maddelerin, uygun dozları uygulanır.

aktif maddeleri korumak için vücut yüzeyi boyunca dağıtılır

 

Aktif maddeleri Seresto® güvenli
Seresto® kullanılan tüm malzemeler, aileniz ve çevre köpek için değil, aynı zamanda sizin için değil sadece güvenli olduğundan emin olmak için sıkı testlerden geçmiştir. Bu bir çifte güvenlik sistemi vardır *
Seresto® güvenlik titizlikle köpeklere test edilmiştir ama aynı zamanda daha onları korumak için, Seresto® bir çift güvenlik sistemi içerir.

 

Fren gevşek yaka artar güvenlik sistemi için bir serbest bırakma mekanizması. ikinci bir koruma düzeyi sağlayan bir nokta kontrollü boşluk.
Köpek hapsolur etmesi durumunda, hayvanın kendi gücü hızlı serbest bırakılması için izin vermek yeterlidir. Bu bütün aile için güvenli
Seresto® aktif maddeleri olan bunların kullanımı aileniz ve ev için güvenli hale getirir, çok düşük dozlarda yaka içinde korunur ve serbest bırakılır. Bu birkaç güvenlik çalışmaları ile teyit edilmiştir. Ancak, herhangi bir tedavi gibi, standart güvenlik prosedürleri izleyin. O Bayer ürünüdür

Yorumlar :
Henüz yorum yok
Ad ve Soyad
Yorumunuz
8+4=?
Seresto Kediler için Tasma 8 Ay Koruma - Skt 07.2025 - Seri No KV02LUS-01